Sam skonstruuj Konto Dobrze Dobrane w BNP Paribas

Sam-skonstruuj-Konto-Dobrze-Dobrane-w-BNP-Paribas

W ofercie BNP Paribas znaleźć można interesującą propozycję Konta Dobrze Dobranego, które będzie funkcjonowała na zasadach wybranych przez użytkownika.

Konto Dobrze Dobrane BNP Paribas funkcjonuje już od kilku miesięcy i ciągle jest doskonałą alternatywą dla tego typu produktów oferowanych w innych bankach. Jego najmocniejszą stroną są stałe, podstawowe parametry i możliwość wyboru jednej z dodatkowych usług, dzięki której otrzymamy zwrot za zakupy lub kredyt na korzystnych warunkach.

Podstawowe parametry konta są dość jasne i dla większości osób problemem nie powinno być spełnienie warunków, dzięki którym rachunek będzie prowadzony bezpłatnie. W tym celu musimy zad baćo miesięczne wpływy na poziomie minimum 1000 zł. Niewypełnienie warunku będzie skutkowało naliczeniem opłaty za dany miesiąc w wysokości 9 zł.

Kolejna kwestia to karta debetowa. Jeśli w ciągu miesiąca dokonamy nią płatności na minimum 200 zł, również będzie bezpłatna. Zakupy na mniejszą kwotę będą nas kosztowały 6 zł. Bank oferuje też darmowe wypłaty środków z bankomatów BNP Paribas i 4 pierwsze darmowe wypłaty z pozostałych bankomatów. Każda kolejna wypłata to koszt 3 zł. Jednocześnie, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, użytkownik może dokonać nielimitowaną ilość przelewów krajowych przez internet.

Najciekawszą cechą Konta Dobrze Dobranego jest jednak możliwość wyboru jednej z dodatkowych usług. W ofercie znajduje się między innymi Money Back, czyli zwrot 2 proc. wydatków za płatności kartą w wybranych sklepach. O tym jaki rodzaj sklepów będzie obowiązywał w przypadku naszego konta zdecydujemy oczywiście sami. Do wyboru otrzymamy program rozrywka, dom i ogród, zdrowie i uroda. Program można bezpłatnie zmienić raz w miesiącu.

Inną możliwością jest wybór Konta Dobrze Oszczędnościowego  z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 3,5 proc. przez pierwsze 3 miesiące lub Kredyt w ROR w dwóch opcjach. Pierwsza z nich to kredyt 0 proc. Dostępny do kwoty 5 tysięcy zł z miesięczną opłatą w wysokości 20 zł, a druga to Kredyt w ROR Standard oferujący nawet do 100 tys. Zł bez zabezpieczenia z oprocentowaniem 15,5 proc. i prowizją w wysokości 1 proc. Kwoty kredytu (nie mniej niż 50 zł).

Pozostałe możliwości to pakiet Szybka Pomoc w opcji Zdrowie, Dom lub Dziecko, a także ubezpieczenie Bezpieczna Podróż. Z pewnością wśród tylu propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.