Analiza oferty dla klientów indywidualnych w KASA Stefczyka

Analiza-oferty-dla-klientów-indywidualnych-w-KASA-Stefczyka

KASA Stefczyka, jako spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa, oferuje swoim klientów pełen zakres produktów i usług bankowych. Tylko, na ile opłaca się korzystać z usług tego SKOK-u?

Kasa Stefczyka to najpopularniejszy polski SKOK, który oferuje swoim klientom niezwykle bogatą ofertę produktów finansowych, skierowanych do osób indywidualnych, ale też do firm. Dziś skupimy się na tej pierwszej grupie docelowej. Co dla nich przygotował "Stefczyk"?

Konta osobiste

Propozycje kont osobistych w Kasie Stefczyka są dedykowane różnym grupom klientów. Rozpoczynając od konta IKS Classic, przygotowanego dla osób z podstawowymi wymagania względem rachunków osobistych, przez produkty dla VIP-ów i Udziałowców, a na koncie dla Seniorów i rachunku z dodatkową opieką medyczną kończąc. SKOK oferuje też dostęp do bankowości internetowej czy bezpłatne karty płatnicze Visa.

Pożyczki

W zakresie pożyczek mamy do dyspozycji jeszcze większy wybór produktów. Poza tradycyjnymi pożyczkami gotówkowymi możemy liczyć na szereg produktów promocyjnych, w tym na pożyczkę na PIT, czy Pożyczkę Internetowa Obniżka. Dla swoich członków Kasy Stefczyka przygotowane zostały też pożyczki konsolidacyjne oraz linie pożyczkowe na rachunku osobistym.

Dla wielu osób najistotniejsza może się jednak okazać możliwość skorzystania z kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych.

Lokaty

Kolejnym istotnym produktem w ofercie SKOK-u są lokaty krótko- i długoterminowe. Do wyboru mamy aż 10 różnych depozytów, charakteryzujących się czasem trwania, oprocentowaniem, ale też dostępnością. Należy jednak pamiętać, że otwarcie lokaty w Kasie Stefczyka wiąże się z koniecznością zostanie członkiem SKOK-u. Warto też zaznaczyć, że środki zgromadzone na rachunkach i depozytach są chronione Bankowym Funduszem Gwarancyjnym do równowartości 100 000 EUR.

Ubezpieczenia

Poza produktami depozytowymi i kredytowymi członkowie Kasy mogą korzystać z wielu atrakcyjnych polis i pakietów ubezpieczeniowych. Wśród nich należy wymienić między innymi ubezpieczenie NNW, od utraty pracy czy polisę na życie. Wszystkie te produkty mogą być zakupione indywidualnie lub wraz z produktami pożyczkowymi.