Analiza oferty dla klientów indywidualnych BIZ Banku

Analiza-oferty-dla-klientów-indywidualnych-BIZ-Banku

Konkurencja wśród banków jest coraz większa. Powstają nowe banki, które mają w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji – tak dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Jednym z nich jest BIZ Bank, stanowiący część FM Banku PBP SA. Czy warto zwrócić uwagę na jego ofertę?

W zasadzie BIZ Bank powołany został przede wszystkim do wspierania polskiej przedsiębiorczości. Bank ten kieruje swoją pomoc szczególnie w kierunku małych i mikroprzedsiębiorstw. BIZ Bank jest jednym z mniejszych banków w kraju, ale plany ma bardzo ambitne.

Obszar klienta indywidualnego

Podobnie jak Idea Bank, który został powołany do obsługi polskich przedsiębiorstw, BIZ Bank nie ogranicza się jedynie do obsługi osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Swój obszar w tym banku mają również klienci indywidualni. W banku tym klienci mogą liczyć na szereg ofert kont osobistych, oszczędnościowych, kart kredytowych, kredytów, lokat bankowych, a także na bankowość internetową.

Zarabiaj z kontem BIZ

BIZ Bank proponuje ofertę konta osobistego oprocentowanego w skali rocznej na 2 proc. Jest to ciekawa oferta, ponieważ najczęściej banki nie oprocentowują kont osobistych. Poza tym bank proponuje wydanie do konta trzech kart debetowych gratis, darmowe przelewy internetowe, bezpłatne przelewy wewnętrzne, bezpłatne wpłaty i wypłaty z konta, a także możliwość otwierania lokat terminowych i stały dostęp do konta przez Internet. Podczas analizy najlepszych produktów bankowych ofertę tego banku warto wziąć pod uwagę.

Kredyty ze wskazaniem na przedsiębiorców

BIZ Bank oferuje przedsiębiorcom aż 10 różnego rodzaju kredytów. Z pewnością każdy z nich znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Mniej natomiast jest w tym banku ofert kredytowych dla klientów indywidualnych, chociaż na kredyt dla klientów indywidualnych również można w tym banku liczyć. Warto sprawdzić szczegółową ofertę kredytową dla klientów indywidualnych.

Lokata BIZ PRO najwyżej oprocentowana

Na rynku lokat bankowych nic ciekawego się nie dzieje, ale BIZ Bank ma w swojej ofercie cztery rodzaje lokat. Najwyżej oprocentowana jest Lokata BIZ PRO 3,10 proc. Lokata przeznaczona jest tylko dla klientów tego banku, posiadających ROR lub konto oszczędnościowe. Jeżeli ktoś nie ma założonego rachunku, może w każdej chwili bezpłatnie je założyć. Ponadto w BIZ Banku można założyć Lokatę Spinającą, Lokatę Standardową oraz Lokatę WIBOR.

Pakiety medyczne czekają na klientów BIZ

Wiadomo, jaka jest obecnie sytuacja w polskiej służbie zdrowia: kilometrowe kolejki, przekładane zabiegi i operacje i pozamykane przychodnie lekarzy rodzinnych. BIZ Bank proponuje pakiety medyczne i nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów.

Konto Pomocna Dłoń

To właśnie dzięki niemu klienci tego banku mają dostęp do pakietów medycznych w trzech wariantach i do najlepszych lekarzy specjalistów na terenie całego kraju. Usługi medyczne świadczone są w placówkach Lux Med oraz Medycyny Rodzinnej. Wykaz tych placówek można znaleźć na stronach internetowych BIZ Banku.